diplomaátadó ünnepség
Átvették okleveleiket az Eötvös József Főiskola végzős hallgatói
komm_kozpont
Mosolyok és büszke tekintetek töltötték meg 2026. június 19-én a Dr. Pósta Sándor Sportcsarnokot, ahol az Eötvös József Főiskola több mint 260 végzős hallgatója ünnepélyes keretek között vehette át diplomáját.
A diplomaszerzés ünnepe
komm_kozpont
Az Eötvös József Főiskola 2026. január 16-án rendezte meg téli diplomaátadó ünnepségét, amely méltó lezárása volt a végzős hallgatók felsőfokú tanulmányainak.
A rendezvény során összesen harmincegy pedagógus, illetve közgazdász vette át oklevelét családtagjaik, oktatóik és az intézmény vezetésének jelenlétében. A résztvevők emelkedett hangulatban ünnepelték meg a végzősök diplomaszerzését.