Sikeres szakkollégiumi tanév méltó lezárása
A Miskolczy Szakkollégium jó hangulatú közösségi programmal zárta a 2025/2026-os tanévet. Az összejövetelen a szakkollégium tagjai, valamint a mentorálási programban résztvevő oktatók voltak jelen.
Az őszi és a tavaszi szemeszter során a szakkollégium számos színvonalas szakmai és közösségi programot valósított meg. A hallgatók tudományos és kulturális előadásokon, szakmai műhelyeken és tréningeken bővítették ismereteiket, a programok mindegyike a fejlődésüket segítette elő.
A találkozó remek lehetőséget kínált a kötetlen beszélgetésekre és a közös kikapcsolódásra. A résztvevők pizzázás közben idézték fel az év legemlékezetesebb pillanatait, majd a bowlingpályán folytatódott a program a jókedv és a baráti versengés jegyében.
A Miskolczy Szakkollégium az idei tanévben is megmutatta, hogy a tehetséggondozás, a szakmai igényesség és a közösségépítés egymást erősítő értékek. A hallgatók elkötelezett munkája, az oktatók támogatása egyaránt hozzájárult ahhoz, hogy a 2025/2026-os tanév eredményes és sikeres legyen.
A rendezvény méltó lezárása volt ennek a tartalmas időszaknak, és egyben biztató előretekintés a következő szakkollégiumi évre. A közösség új tervekkel és lelkesedéssel készül a folytatásra – mondta Ladányi Éva, a szakkollégium vezetője.
Mindenkinek kellemes nyári pihenést kívánunk, és várjuk a folytatást a következő tanévben!