Szakértelem, gyakorlat és életre szóló kapcsolatok 1870 óta.

Álláshirdetés - az Eötvös József Főiskola pályázatot hirdet belső ellenőri beosztás ellátására

Az Eötvös József Főiskola pályázatot hirdet belső ellenőri beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Eötvös József Főiskola -  Baja, Szegedi út 2.

A munkakörbe tartozó feladatok

A költségvetési szervek belső kontrollrendszeréről és belső ellenőrzéséről szóló 370/2011. (XII. 31.) Korm. rendelet 21.§-ában foglalt belső ellenőri feladatok ellátása, így különösen:

  • az adott szervezet minden tevékenységére, különösen a költségvetési bevételek és kiadások tervezésének, felhasználásának és elszámolásának, valamint az eszközökkel és forrásokkal való gazdálkodásnak a vizsgálata;
  • a vonatkozó jogszabályok, a nemzetközi belső ellenőrzési standardok, a módszertani útmutatók és a Belső Ellenőrzési Kézikönyv szerinti belső ellenőrzések elvégzése, az ellenőrzések jogszabályi és Belső Ellenőrzési Könyvben foglaltak szerinti dokumentálása;
  • a belső ellenőrzések nyilvántartásának, az ellenőrzési dokumentumok megőrzéséről, a dokumentumok és az adatok biztonságos tárolásáról való gondoskodás;
  • a belső kontrollrendszer kiépítésének, működésének és jogszabályi megfelelésének vizsgálata, elemzése, értékelése;
  • szabályszerűségi-, pénzügyi-, rendszer-, teljesítmény-, és informatikai ellenőrzések lefolytatása - a vizsgált folyamatokkal kapcsolatban megállapítások, értékelések és javaslatok jelentésbe foglalása;
  • tanácsadói tevékenység ellátása.

Illetmény megállapítása: a hatályos közalkalmazotti törvény (a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. Törvény) rendelkezései az irányadók

Pályázati feltételek

  • Főiskola/egyetem, szakirányú végzettség a 22/2019. (XII.23.) PM rendelet 2.§  (1) előírása szerint.
  • A 22/2019. (XII.23.) PM rendelet 2. § az a) és c) pont szerinti esetben legalább két éves, a b) pont szerinti esetben legalább öt éves ellenőrzési vagy a szakmai végzettségének megfelelő vagy az adott költségvetési szerv, illetve gazdasági társaság tevékenységi körébe tartozó területen szerzett szakmai gyakorlattal rendelkezik.
  • Az államháztartásról szóló 2011. évi CXCV. Törvény 70. § (4) bekezdésében előírtak szerinti regisztráció vagy kérelem benyújtása.
  • AZ ÁBPE- továbbképzés I. képzés sikeres elvégzése, majd legalább kétévente egy alkalommal – ÁBPE- továbbképzés II: - Belső ellenőrök részére képzésben részvétel és vizsgakötelezettség sikeres teljesítése a 22/2019. (XII.23.) PM rendelet 12.§-a szerint.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office irodai alkalmazások).
  • Büntetlen előélet.
  • Cselekvőképesség.
  • Magyar állampolgárság.
  • Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatásának vállalása.

Előnyt jelent:

  • felsőoktatás területén szerzett belső ellenőrzési tapasztalat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • részletes szakmai önéletrajz;
  • iskolai végzettséget, szakképzettséget, regisztrációt tanúsító okiratok hiteles másolata; vagy a Főiskola számára bemutatott eredeti dokumentumok egyszerű másolata;
  • 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány;
  • írásos nyilatkozat arról, hogy a pályázó anyagába a döntési folyamatban résztvevő személyek betekinthetnek;
  • írásos nyilatkozat a vagyonnyilatkozat tételről.

A pályázat elbírálásának módja

A belső ellenőrt – a pályázat elbírálása utána – a kancellár bízza meg.

A munkakör betölthetőségének időpontja: 2024.02.15.
A pályázatok benyújtásának határideje: 2024.02.05.
A pályázat elbírálásának határideje: 2024.02.12.

A pályázat benyújtásának módja

Postai úton az Eötvös József Főiskola címére kérjük megküldeni (6500 Baja, Szegedi út 2.).
Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: PSZ00069-1/2024, valamint a munkakör megnevezését: belső ellenőr.

Sikertelen pályázat esetén a pályázati dokumentumok visszaküldésének határideje az elbírálást követő 30. nap.
A személyes adatok kezelésére vonatkozó adatkezelési tájékoztató az ejf.hu/adatvedelem oldalon érhető el.

A pályázat kiírás további közzétételének helye:

Dr. Paska Mihály
kancellár